Nedos ir Olego Ditkovskio koncertas

16
Birželis 2018
Šeštadienis

Neda Malūnavičiūtė – vokalas, fleita;

Olegas Ditkovskis – vokalas, gitara.

Neda Malūnavičiūtė ir Olegas Ditkovskis – talentingi ir charizmatiški atlikėjai, prasmingi dainų tekstai, širdį virpinanti muzika, džiazo elementai ir begalinė energija, kurią šie atlikėjai dovanos birželio 16 dieną Druskininkų Kolonadoje.

neda ir olegas

Turbūt nė vienas nepamiršime itin didelio populiarumo sulaukusios grupės „Aktorių Trio“, kurią Olegas Ditkovskis sukūrė kartu su savo kolegomis aktoriais. Prie charizmatiško aktoriaus, turinčio savitą požiūrį į autorinę dainą, puikiai prisiderino moteriškas Nedos Malūnavičiūtės balsas pritariant skaidriai ir virtuoziškai fleitos improvizacijai. Neda Malūnavičiūtė išsiskiria muzikavimo emocionalumu, aprėpiančiu ir žaismę bei gaivališką spontaniškumą, ir intymų santūrumą.

Programoje išvysite dviejų žmonių, vyro ir moters išgyvenimus, patirtis ir mintis apie amžinas vertybes – gyvenimą meilę ir mirtį. Skirtingos istorijos dainų tekstuose apipintos gitaros akordais ir švelniais fleitos garsais. Skambės naujos ir senos, laiko patikrintos dainos, kurios kiekvieną kartą suskamba vis kitaip.

Įėjimas salėje ir terasoje 8,-
arba 13,-  staliukai nr. 23-30; 33; 36-40.

Nemokamas įėjimas – vaikams iki 13 m.
50% nuolaida bilietams – asmenims nuo 13 m. iki 18 m.

REZERVACIJA DABAR el. laišku | Tel: +370 662 06062
Staliuko, vietų rezervacija galioja iki 20.30 val.