KITI KAMBARIAI /Ex grupė Foje/

16
Vasaris 2019
Šeštadienis

Grupė Kiti Kambariai yra:
Arnoldas Lukošius – klavišiniai;
Žilvinas Sebeika – vokalas, gitara;
Algis Kriščiūnas – būgnai;
Darius Burokas – bosinė gitara.

Išsiskyrus grupei Foje, jos nariai groti nenustojo: Arnoldas Lukošius, Darius Burokas ir Algis Kriščiūnas sukūrė kelis muzikinius projektus –  Vasaris, Pypl, Migloko-Pypl. Ieškodami savo muzikinės krypties jie išbandė įvairius žanrus, bet 2016 metų vasarą, susitikę su buvusiu Flamingo vokalistu Žilvinu Sebeika grįžo prie stiliaus, kuriuo grojo su Foje.

Ir dabar jie čia – su naujomis dainomis ir nauju pavadinimu Kiti Kambariai.

Ką reiškia Kiti Kambariai? Įsivaizduokite, kad pereinate fojė: prieš jus atsiveria kiti kambariai – dar nepažinti, pilni paslapčių ir atradimų. Štai tuose kambariuose ir esame.

Grupės balsu tapęs Žilvinas Sebeika pritapo iš karto. „Ilgai ieškojome žmogaus, kurio muzikinis skonis, balsas ir, svarbiausia, charakteris atitiktų mūsų įsivaizdavimą. Pirmi keli akordai pagroti su Žilvinu nepaliko abejonių – tai tas trūkstamas elementas. Jo atėjimas į grupę sudėliojo visus taškus ir dabar skambame taip, kaip norėjome.“

Galima sakyti, kad tą akimirką grupė grįžo – su nauju pavadinimu “Kiti Kambariai”, naujomis dainomis ir tuo pačiu melodingu bei romantišku skambesiu, kuriuo išsiskyrė “Foje”.

Muziką kuria visa grupė, tekstus – Algis Kriščiūnas.

„Kodėl dainuojame lietuviškai? Nes mums vis dar svarbu, kad klausytojai suprastų kiekvieną žodį: dainos siela yra melodijoje, o esmė – tekste. Kalbame apie svarbius dalykus, todėl norime, kad mus išgirstų.“

Bilieto kaina 13,-
Nemokamas įėjimas – vaikams iki 13 m.
50% nuolaida bilietams – asmenims nuo 13 m. iki 18 m.

REZERVACIJA DABAR el. laišku | Tel: +370 662 06062
Staliuko, vietų rezervacija galioja iki 20.30 val.

Meniu

 

su papildomais staliukais sale